Hakkımda

Tüplü dalışa 1999 yılında İzmir’de başladım. Yeni geldiğim bu şehirde, sosyal çevremi genişletmek için bir dalış merkezinde başlangıç seviyesi tüplü dalış kursuna kayıt yaptırdım ve hayatım değişti.

Tüplü dalışın temellerini öğrendiğim başlangıç seviyesi dalış kursunu tamamladıktan sonra ileri seviye dalış kurslarını da tamamlayarak dalış deneyimlerimi arttırdım. Profesyonellik teklifi geldiğinde ise hayatın tadına varacağım mesleğin dalış eğitmenliği olacağına karar verip PADI Divemaster (Dalış Liderliği) eğitim programına başladım.2000 yılında PADI Divemaster olarak dalışlarda liderlik ve dalış eğitimlerinde eğitmen asistanlığı yaparak profesyonel deneyimlerimi arttırdım.

2001 yılında zorlu bir eğitim ve sınav dönemini başarıyla tamamlayarak PADI Dalış Eğitmeni oldum ve PADI (Professional Association of Diving Instructors) standartlarında Başlangıç Seviyesi Tüplü Dalış Kursları verebilme hakkını elde ettim.Daha sonraki dönemde CMAS (Confédération Mondiale des Activités Subaquatiques) İki Yıldız Dalış Eğitmenliği standartlarını da yerine getirerek, İki Yıldız Dalış Eğitmeni olup profesyonel eğitmenlik kariyerime devam ettim.

2009 yılında SSI İleri Düzey Dalış Eğitmeni olarak (SSI Advanced Open Water Instructor) SSI (Scuba School’s International) standartlarında tüplü dalış eğitimleri verme hakkını elde edip, profesyonel yaşamımda bir basamak daha ilerledim.

 Türkiye’nin dalış dendiğinde akla ilk geren yeri olan Kaş’a yerleştim ve 2011 yılından beri burada yaşıyorum. Yaşamıma ilham katan dalışlar gerçekleştiriyorum.

Yapmaktan keyif aldığım diğer şeyler ise fotoğraf, latin dansları, bosai ve amatör arıcılık .